Největší svatební veletrh  na západě Čech


Oslovte s námi až 1,1 milionu lidí žijících v západočeském regionu a části středočeského kraje na jedinečné akci svého druhu. Ať Vám neunikne stoupající trend uzavřených sňatků.

Ideální termín koncem října 2022, kdy budete moc oslovit čerstvě zasnoubené. A spolu s programem veletrhu, který poběží až do února 2023, můžete oslovit i nově zasnoubené pod vánočním stromečkem.
1800m² vystavovatelské plochy, bezplatné parkování v areálu, elektrickou přípojku v ceně, možnost zapůjčení inventáře a propagaci v Plzeňském, Karlovarském i Středočeském kraji.

Cílem veletrhu je 1000+ návštěvníků, připravte si pro ně zajímavé nabídky, které jim na veletrhu můžete prezentovat. Při průměrné částce 150 000,- Kč za svatbu je kupní síla návštěvníků 75 milionů Kč.

Chcete s námi vystavovat?

Nechte nám na sebe níže kontakt a my Vám zašleme více informací včetně vystavovatelského ceníku.

Vystavovatelský prostor

Neomezené možnosti vystavovatelského prostoru. Potřebujete malý stánek nebo naopak velký prostor? Nebudeme Vás limitovat. Cílem veletrhu je 1000+ návštěvníků, připravte si pro ně zajímavé nabídky, které jim na veletrhu můžete prezentovat.

Další možnosti zviditelnění

Kromě prostoru Vám nabídneme módní přehlídky, moderované rozhovory nebo vlastní přednášku. A svatební přehlídky můžete kombinovat, domluvte se mezi sebou a podělte se o cenu. Já dodám šaty, ty květiny a my například šperky. 

Rád bych, ale nemůžu...

I na Vás myslíme, jste e-shop, nebo Vás nelimituje místo a rádi byste i západočeským nevěstám nabídli svou službu, ale nemůžete se dostavit? Nabídneme Vám Rollup Point, který Vám z dodaných materiálů připravíme.

Ovšem máme i další možnostiSoučástí veletrhu bude i vydání katalogu vystavovatelů, kde každý vystavovatel bude mít svou vizitku a informace, které uvede v přihlášce. V katalogu též budeme sdílet užitečné informace na které by měli snoubenci při přípravě svatby pamatovat.
V tomto jedinečném vydání svatebního katalogu je možné inzerovat svou reklamu, případně užitečné tipy a triky na které nezapomenout. V případě, že máte zájem sdílet v katalogu tipy, triky či užitečné články o svatebním dni (např. na co si dát pozor při výběru fotografa, zvolit koordinátorku nebo nechat vše ve vlastní režii apod.) budou ceny zvoleny symbolicky.

Chcete být naším partnerem?

Máte co nabídnout? Můžete poskytnout hodnotnou cenu do slosování. Chcete se podílet na přípravách? Či se stát naším mediálním partnerem. Ozvěte se a jistě se domluvíme na spolupráci.

Chcete s námi vystavovat?